pt-image

Czajewicza 3, Piaseczno   501 755 742

O nas

Salon podologiczno-kosmetyczny Estetyka powstał kilkanaście lat temu z pasji i chęci zapewnienia mieszkankom Piaseczna i okolic profesjonalnej opieki kosmetycznej. Jego założycielka Monika Lachowicz-Naborowska, specjalizująca się od wielu lat w zagadnieniach związanych z podologią i pielęgnacją stóp, długo szukała idealnej kadry profesjonalistek i najlepszych na rynku preparatów oraz sprzętów z zakresu podologii i kosmetologii.

Nowoczesny salon kosmetyczno-podologiczny

Ukierunkowany na wykonywanie specjalistycznych zabiegów podologicznych oraz kosmetologicznych laserami, kosmetologię pielegnacyjną i estetyczną.

Kadra

Pomysłodawczyni Estetyki sama rozwijała się z kierunku podologii, która to dziedzina stała się najważniejszą obok kosmetologii, manicure i masażu gałęzią działalności Salonu.

Dziś Estetyka o nowoczesny salon podologiczny-kosmetyczny ukierunkowany na wykonywanie specjalistycznych zabiegów kosmetycznych twarzy, ciała, dłoni i przede wszystkim – stóp.

Kadra salonu to najwyższej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Przez lata Estetyka zdobyła grono oddanych klientów i jest jedną z wizytówek kosmetologicznej i podologicznej oferty Piaseczna i okolic.

Liczne grono zadowolonych, stałych i powracających klientek
to nasza największa duma. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
i do odwiedzin w Estetyce.

TWÓRCZYNI DAY SPA