pt-image

Czajewicza 3, Piaseczno   501 755 742

a

Zabiegi Beauty

Makijaż permanentny, metoda Long-Time-Liner

Brwi metodą cieniowania

Brwi metodą cieniowania

Metoda cieniowania polega ona na wykonaniu takiego makijażu, który sprawia wrażenie cienia pod brwiami. Doskonale uzupełnia optycznie braki włosków. Sprawia, że brwi stają się wyraziste, pełniejsze i kształtne. Zawsze na początku linergistka po ustaleniu twoich oczekiwań rysuje kształt brwi, który będzie cię zadowalał. Następnie przystępuje do pigmentacji. Makijaż wykonany metodą cieniowania nie jest płaski i jednorodny, ale zapewnia naturalny wygląd i podkreślenie łuków brwiowych. Brwi wykonane metodą cieniowania dają efekt, którym możesz się cieszyć przez około dwa lata.

Pamiętaj, że zabieg ten jak każdy inny ma kilka przeciwwskazań. Zapoznaj się z ich listą poniżej. Przed zabiegiem bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie brwi oraz skóry wokół nich. Sugerujemy na miesiąc przez zabiegiem odstąpić od depilacji lub regulacji brwi, tak by odrosły one do swojego pierwotnego kształtu. To pomoże linergistce w dobraniu najlepszego dla ciebie kształtu. Zadbaj także o kondycję skóry wokół brwi. Powinna być nawilżona i gładka. Możesz w tym celu wykonać na kilka dni przed zabiegiem peeling i nałożyć maseczkę nawilżającą. Koniecznie codziennie nakładaj na tę okolicę dobrej jakości krem. Jeżeli masz duży problem z rogowaceniem skóry i nie jesteś w stanie sama jej wygładzić i odżywić, możesz zgłosić się do kosmetyczki na wykonanie zabiegu kawitacji lub mikrodermabrazji, najlepiej 2- 3 razy przed zabiegiem. Odpowiednio przygotowana skóra powoduje, że pigment lepiej się przyjmuje, a makijaż zachowuje większą trwałość.

Zabieg wykonywany jest przez dyplomowaną linergistkę Long-Time-Liner, przy użyciu najwyższej klasy niemieckiego sprzętu i barwników tej firmy. Gwarantuje to najwyższy poziom wykonania, trwałość i bezpieczeństwo. Zabieg odbywa się w higienicznych warunkach, z zastosowaniem jednorazowych igieł i innych materiałów. Specjalistka stosuje również preparaty zwiększające komfort i ograniczające nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu.
Tuż po zabiegu okolica zabiegu będzie trochę opuchnięta i zaczerwieniona, a kolor brwi dwukrotnie mocniejszy niż po późniejszym wygojeniu. Jednak opuchlizna ustąpi w ciągu kilku godzin, a po około tygodniu brwi osiągną swój docelowy wygląd i barwę.

Należy pamiętać, że okolica poddana makijażowi permanentnemu wymaga po zabiegu szczególnej pielęgnacji. Powinna być delikatnie myta i osuszana oraz pielęgnowana zaproponowanymi przez linergistkę preparatami. Do demakijażu stosuj delikatne preparaty, koniecznie bez mydła lub po prostu wodę. Nie pocieraj makijażu, nie skub go, a najlepiej w ogóle nie dotykaj aż do czasu zagojenia. Powinnaś też zrezygnować z opalania, sauny, basenu, zabiegów SPA oraz zabiegów na twarz. Zasady te są bardzo istotne, gdyż wpływają bezpośrednio na jakość i trwałość makijażu.
UWAGA! Jeśli nie zastosujesz się do wyżej wymienionych zasad oraz zaleceń linergistki, na brwiach mogą powstać odbarwienia lub przebarwienia.

Makijaż permanentny zawsze wymaga wykonania tzw. poprawki czyli kolejnego zabiegu wliczonego w cenę. Pozwala on na uzupełnienie brakującego pigmentu oraz nadanie ostatecznego kształtu i idealnej barwy. Tylko wtedy makijaż jest pełnowartościowy i nabiera zdecydowanej trwałości.

Po całkowitym wygojeniu skóry pamiętaj o jej pielęgnacji. Nie zapominaj o nawilżaniu i odżywianiu skóry wokół brwi. Unikaj także opalania tej okolicy i nie stosuj mocnych peelingów. Wychodząc na słońce, stosuj kremy z wysokim filtrem. Ciesz się wspaniałym efektem przez długi czas.

Przeciwwskazania

 • infekcja bakteryjna lub wirusowa
 • aktywna opryszczka
 • cukrzyca
 • aktywna łuszczyca
 • ciąża
 • jeśli w ciągu ostatnich dwóch tygodni wykonywałaś ostrzykiwanie twarzy kwasem
 • hialuronowym lub botoxem
 • stosujesz leki sterydowe
Brwi metodą włoskową

Brwi metodą włoskową

Idealnie zagęszczone, wyraziste i symetryczne brwi to niestety rzadkość. Wiele Pań dla uzyskania takiego efektu, wykonuje regularnie hennę brwi lub maluje je kredką. Jednak metody te mają swoje wady, henna dość szybko się wypłukuje i efekt blednie, a kredki narażają nas na ryzyko rozmazania. Dodatkowo wykonanie nienagannego makijażu brwi kredką jest niezwykle trudne i wymaga czasu.

Metoda włoskowa polega na rysowaniu wielu malutkich linii imitujących włoski, tworząc w ten sposób złudzenie optyczne naturalnych włosów. Metoda ta pozwala na zagęszczenie rzadkich brwi, lub uzupełnienie ich ubytków. Daje niezwykle naturalny efekt. Jest również doskonałą propozycją dla Pań, które straciły brwi np. w wyniku przyjmowanej chemioterapii. Makijaż permanentny metodą włoskową powinien być odświeżany co około 7-8 miesięcy dla utrzymania nienagannego efektu.

Pamiętaj, że zabieg ten jak każdy inny ma kilka przeciwwskazań. Zapoznaj się z ich listą poniżej. Przed zabiegiem bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie brwi oraz skóry wokół nich. Sugerujemy na miesiąc przez zabiegiem odstąpić od depilacji lub regulacji brwi, tak by odrosły one do swojego pierwotnego kształtu. To pomoże linergistce w dobraniu najlepszego dla Ciebie kształtu. Zadbaj także o kondycję skóry wokół brwi. Powinna być nawilżona i gładka. Możesz w tym celu wykonać peeling na kilka dni przed zabiegiem i nałożyć maseczkę nawilżającą. Koniecznie codziennie nakładaj na tę okolicę dobrej jakości krem. Jeżeli masz duży problem z rogowaceniem skóry i nie jesteś w stanie sama jej wygładzić i odżywić, możesz zgłosić się do kosmetyczki na wykonanie zabiegu kawitacji lub mikrodermabrazji, najlepiej 2- 3 razy przed zabiegiem. Odpowiednio przygotowana skóra powoduje, że pigment lepiej się przyjmuje, a makijaż zachowuje większą trwałość.

Zabieg wykonywany jest przez dyplomowaną linergistkę Long-Time-Liner, przy użyciu najwyższej klasy niemieckiego sprzętu i barwników tej firmy. Gwarantuje to najwyższy poziom wykonania, trwałość i bezpieczeństwa. Zabieg odbywa się w higienicznych warunkach, z zastosowaniem jednorazowych igieł i innych materiałów. Specjalistka stosuje również preparaty zwiększające komfort i ograniczające nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu.
Tuż po zabiegu okolica zabiegu będzie trochę opuchnięta i zaczerwieniona, a kolor brwi dwukrotnie mocniejszy, niż po późniejszym wygojeniu. Jednak opuchlizna ustąpi w ciągu kilku godzin, a po około tygodniu brwi osiągną swój docelowy wygląd i barwę.

Należy pamiętać, że okolica poddana makijażowi permanentnemu wymaga po zabiegu szczególnej pielęgnacji. Powinna być delikatnie myta i osuszana oraz pielęgnowana zaproponowanymi przez linergistkę preparatami. Do demakijażu stosuj delikatne preparaty, koniecznie bez mydła, lub po prostu wodę. Nie pocieraj makijażu, nie skub go, a najlepiej w ogóle nie dotykaj aż do czasu zagojenia. Powinnaś też zrezygnować z opalania, sauny, basenu, zabiegów SPA oraz zabiegów na twarz. Zasady te są bardzo istotne, gdyż wpływają bezpośrednio na jakość i trwałość makijażu.
UWAGA! Jeśli nie zastosujesz się do wyżej wymienionych zasad oraz zaleceń linergistki, na brwiach mogą powstać odbarwienia lub przebarwienia.

Makijaż permanentny zawsze wymaga wykonania tzw. poprawki czyli kolejnego zabiegu wliczonego w cenę. Pozwala on na uzupełnienie brakującego pigmentu oraz nadanie ostatecznego kształtu i idealnej barwy. Tylko wtedy makijaż jest pełnowartościowy i nabiera zdecydowanej trwałości.
Po całkowitym wygojeniu skóry pamiętaj o jej pielęgnacji. Nie zapominaj o nawilżaniu i odżywianiu skóry wokół brwi. Unikaj także opalania tej okolicy i nie stosuj mocnych peelingów. Wychodząc na słońce, stosuj kremy z wysokim filtrem. Ciesz się wspaniałym efektem przez długi czas.

Przeciwwskazania

 • infekcja bakteryjna lub wirusowa
 • aktywna opryszczka
 • cukrzyca
 • aktywna łuszczyca
 • ciąża
 • jeśli w ciągu ostatnich dwóch tygodni wykonywałaś ostrzykiwanie twarzy kwasem
 • hialuronowym lub botoxem
 • stosujesz leki sterydowe
Kontur ust

Kontur ust

Marzysz o pięknych, podkreślonych ustach, o regularnym wyraźnym kształcie, bez konieczności ciągłego ich malowania? Denerwuje cię to, że szminki i konturówki szybko się wycierają i łatwo znikają podczas jedzenia i picia, a na dodatek musisz kontrolować, czy przypadkiem nic się nie rozmazało? Chciałabyś, by twoje usta wyglądały na pełne i ponętne, a może po prostu kształt twoich ust cię nie zadowala? Są za małe, niesymetryczne, nieregularne?

Doskonałą propozycją dla ciebie jest makijaż permanentny ust, który zagwarantuje ci znakomity wygląd ust niezależnie od sytuacji i warunków. Będzie odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne oraz na ścieranie.
Makijaż permanentny ust pozwoli także na korektę ich kształtu. Gdy są zbyt małe, za duże lub niesymetryczne, czy też ich linia jest nieregularna, możliwe jest poprowadzenie ich kształtu tak, by usta były symetryczne i o zadowalającej wielkości.

Dysponujemy różnymi kolorami wysokiej jakości barwników. Pozwoli to na dobranie barwy ust, w której będziesz się czuła najlepiej.

Pamiętaj, że zabieg ten jak każdy inny ma kilka przeciwwskazań, zapoznaj się z ich listą poniżej. Bardzo ważne jest, abyś podczas wykonywania zabiegu była zdrowa, a jeśli zdarza ci się chorować na opryszczkę, powinna być dobrze zagojona. Ponieważ podczas zabiegu przerywana jest ciągłość naskórka, sugeruje się przyjmowanie na 3 dni przed zabiegiem leku przeciwwirusowego Heviran oraz kontynuowanie kuracji do 3 dni po zabiegu. Lek powinien być przyjmowany pod kontrolą lekarza. Do jego wykupienia konieczna jest recepta. Przed zabiegiem bardzo ważne jest także zadbanie o kondycję ust. Powinny być nawilżone, odżywione i miękkie. W spierzchniętych, suchych ustach pigment może nie przyjąć się prawidłowo. Jeżeli planujesz powiększyć usta, zadbaj także o ich okolice.

Zabieg wykonywany jest przez dyplomowaną linergistkę Long-Time-Liner, przy użyciu najwyższej klasy niemieckiego sprzętu i barwników tej firmy. Gwarantuje to najwyższy poziom wykonania, trwałość i bezpieczeństwo. Zabieg odbywa się w higienicznych warunkach, z zastosowaniem jednorazowych igieł i innych materiałów. Specjalistka stosuje również preparaty zwiększające komfort i ograniczające nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu.
Przed przystąpieniem do wykonania zabiegu, linergistka przy użyciu kredki do ust, rysuje kształt planowanego makijażu. Trwały makijaż wykonuje dopiero wtedy, gdy ustalicie zadowalający cię kształt.

Tuż po zabiegu twoje usta będą trochę opuchnięte i zaczerwienione, a ich kolor dwukrotnie mocniejszy niż po późniejszym wygojeniu. Jednak opuchlizna ustąpi w ciągu kilku godzin, a po około tygodniu, usta osiągną swój docelowy wygląd i barwę.

Należy pamiętać, że okolica poddana makijażowi permanentnemu wymaga po zabiegu szczególnej pielęgnacji. Powinna być delikatnie myta i osuszana oraz pielęgnowana zaproponowanymi przez linergistkę preparatami. Jeśli jesteś narażona na ryzyko wystąpienia opryszczki, koniecznie po każdym posiłku dezynfekuj usta. Staraj się też traktować je delikatnie i nie skubać ich. W ciągu pierwszych dni po zabiegu nie stosuj szminek, błyszczyków czy niepolecanych przez linergistkę kosmetyków. Powinnaś też zrezygnować z opalania, sauny, basenu, zabiegów SPA oraz zabiegów na twarz. Zasady te są bardzo istotne, gdyż wpływają bezpośrednio na jakość i trwałość makijażu.
UWAGA! Jeśli nie zastosujesz się do wyżej wymienionych zasad oraz zaleceń linergistki, na ustach mogą powstać odbarwienia lub przebarwienia.

Makijaż permanentny zawsze wymaga wykonania tzw. poprawki czyli kolejnego zabiegu wliczonego w cenę. Pozwala on na uzupełnienie brakującego pigmentu oraz nadanie ostatecznego kształtu i idealnej barwy. Tylko wtedy makijaż jest pełnowartościowy i nabiera zdecydowanej trwałości.

Po całkowitym wygojeniu skóry pamiętaj o jej pielęgnacji. Nie zapominaj o nawilżaniu i odżywianiu ust. Unikaj także opalania tej okolicy i nie stosuj mocnych peelingów. Wychodząc na słońce, stosuj pomadki z filtrem.
Ciesz się wspaniałym efektem przez długi czas.

Przeciwwskazania

 • infekcje bakteryjne i wirusowe
 • aktywna opryszczka (zabieg może się odbyć minimum dwa tygodnie po całkowitym jej zagojeniu)
 • infekcja w obrębie ust i jamy ustnej
 • ciąża
 • cukrzyca
 • aktywna łuszczyca
 • dwa tygodnie po ostrzykiwaniu ust kwasem hialuronowym lub ich okolic botoxem
 • przyjmowanie leków sterydowych
 • zły stan naskórka ust – znaczne wysuszenie, spierzchnięcie
Kreska górna – zagęszczenie linii rzęs

Kreska górna – zagęszczenie linii rzęs

IMarzysz o wyrazistym, podkreślonym spojrzeniu bez konieczności wykonywania codziennego makijażu? Pragniesz, by twój makijaż był trwały, odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne, wodę, wiatr czy upał? Nie masz ochoty na żmudne malowanie cieniutkich kresek i ciągłe pilnowanie, by się nie rozmazały?

Makijaż permanentny oczu jest dla ciebie idealną propozycją. Wykonany raz zachowuje trwałość przez kilka lat, a ty codziennie rano budzisz się z pięknie podkreślonymi oczami i niestraszne ci są plaża, fitness, sauna czy deszcz.
Jeśli pragniesz delikatnie podkreślić wygląd oczu, doskonałym zabiegiem będzie dla ciebie makijaż permanentny – kreska górna zagęszczająca linię rzęs. Jest to propozycja dla pań, które na co dzień nie noszą mocnego makijażu, ale chcą by ich spojrzenie nabrało głębi, a rzęsy wyglądały na zagęszczone i przyciemnione. Makijaż tego typu cechuje naturalny, subtelny wygląd. Dla spotęgowania efektu polecamy również wykonanie makijażu permanentnego dolnej kreski oka.

Pamiętaj, że zabieg ten jak każdy inny ma kilka przeciwwskazań, zapoznaj się z ich listą poniżej. Bardzo ważne jest, abyś podczas wykonywania zabiegu była zdrowa i wypoczęta, a oczy wyspane i nieopuchnięte. Twoja skóra w miejscu zabiegu powinna być odpowiednio nawilżona, wypielęgnowana i niepodrażniona. Na tydzień przed zabiegiem nie wykonuj też henny rzęs. Zastosowanie się do sugerowanych powyżej zasad sprzyja późniejszej trwałości makijażu oraz twojemu komfortowi w czasie jego trwania.

Zabieg wykonywany jest przez dyplomowaną linergistkę Long-Time-Liner, przy użyciu najwyższej klasy niemieckiego sprzętu i barwników tej firmy. Gwarantuje to najwyższy poziom wykonania, trwałość i bezpieczeństwo. Zabieg odbywa się w higienicznych warunkach, z zastosowaniem jednorazowych igieł i innych materiałów. Specjalistka stosuje również preparaty zwiększające komfort i ograniczające nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu.

Przed przystąpieniem do wykonania makijażu linergistka przy użyciu kredki do oczu rysuje kształt kresek. Trwały makijaż wykonuje dopiero wtedy, gdy ustalicie zadowalający cię kształt.

Tuż po zabiegu twoje oczy będą trochę opuchnięte i zaczerwienione, a wykonane kreski dużo wyraźniejsze, niż gdy się zagoją. Jednak opuchlizna ustąpi w ciągu jednego-dwóch dni, a po około tygodniu kreska osiągnie swój docelowy, subtelny wygląd.

Należy pamiętać, że okolica poddana makijażowi permanentnemu wymaga po zabiegu szczególnej pielęgnacji. Powinna być delikatnie myta i osuszana oraz pielęgnowana zaproponowanymi przez linergistkę preparatami. Nie należy w ciągu pierwszych dni po zabiegu nosić makijażu, wykonywać henny, czy stosować niepolecanych kosmetyków. Powinno się zrezygnować z opalania, sauny, basenu, zabiegów SPA oraz zabiegów na okolicę oczu. Zasady te są bardzo istotne, gdyż wpływają bezpośrednio na jakość i trwałość makijażu.

Kreska górna – dekoracyjna

Kreska górna – dekoracyjna

Marzysz o wyrazistym, podkreślonym spojrzeniu bez konieczności wykonywania codziennego makijażu? Pragniesz by twój makijaż był trwały, odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne, wodę, wiatr czy upał? Nie masz ochoty na żmudne malowanie kresek i ciągłe pilnowanie, by się nie rozmazały?

Makijaż permanentny oczu jest dla ciebie idealną propozycją. Wykonany raz zachowuje trwałość przez kilka lat, a ty codziennie rano budzisz się z pięknie podkreślonymi oczami i nie straszne ci są plaża, fitness, sauna czy deszcz.

Jeśli malujesz się na co dzień i lubisz wyraziste makijaże, to doskonałym zabiegiem dla Ciebie będzie makijaż permanentny – kreska górna dekoracyjna. Sprawi on, że twoje spojrzenie będzie wyraźnie podkreślone poprzez widoczną kreskę, podobną do tej, którą zwykle maluje się linerem. Tak wykonany makijaż optycznie powiększy twoje oczy i zagęści linię rzęs, a spojrzeniu doda głębi. Dla spotęgowania efektu polecamy również wykonanie makijażu permanentnego – dolnej kreski oka.

Pamiętaj, że zabieg ten jak każdy inny ma kilka przeciwwskazań, zapoznaj się z ich listą poniżej. Bardzo ważne jest, abyś podczas wykonywania zabiegu była zdrowa i wypoczęta, a oczy wyspane i nieopuchnięte. Twoja skóra w miejscu zabiegu powinna być odpowiednio nawilżona, wypielęgnowana i niepodrażniona. Na tydzień przed zabiegiem nie wykonuj też henny rzęs. Zastosowanie się do sugerowanych powyżej zasad sprzyja późniejszej trwałości makijażu oraz twojemu komfortowi w czasie jego trwania.

Zabieg wykonywany jest przez dyplomowaną linergistkę Long-Time-Liner, przy użyciu najwyższej klasy niemieckiego sprzętu i barwników tej firmy. Gwarantuje to najwyższy poziom wykonania, trwałość i bezpieczeństwo. Zabieg odbywa się w higienicznych warunkach, z zastosowaniem jednorazowych igieł i innych materiałów. Specjalistka stosuje również preparaty zwiększające komfort i ograniczające nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu.
Przed przystąpieniem do wykonania makijażu linergistka przy użyciu kredki do oczu rysuje kształt kresek. Trwały makijaż wykonuje dopiero wtedy, gdy ustalicie zadowalający cię kształt.

Tuż po zabiegu twoje oczy będą trochę opuchnięte i zaczerwienione, a wykonane kreski dużo wyraźniejsze, niż gdy się zagoją. Jednak opuchlizna ustąpi w ciągu jednego-dwóch dni, a po około tygodniu, kreska osiągnie swój docelowy, subtelny wygląd.

Należy pamiętać, że okolica poddana makijażowi permanentnemu wymaga po zabiegu szczególnej pielęgnacji. Powinna być delikatnie myta i osuszana oraz pielęgnowana zaproponowanymi przez linergistkę preparatami. Nie należy w ciągu pierwszych dni po zabiegu nosić makijażu, wykonywać henny, czy stosować niepolecanych kosmetyków. Powinno się zrezygnować z opalania, sauny, basenu, zabiegów SPA oraz zabiegów na okolicę oczu. Zasady te są bardzo istotne, gdyż wpływają bezpośrednio na jakość i trwałość makijażu.

Makijaż permanentny zawsze wymaga wykonania tzw. poprawki czyli kolejnego zabiegu wliczonego w cenę. Pozwala on na uzupełnienie brakującego pigmentu oraz nadanie ostatecznego kształtu. Tylko wtedy makijaż jest pełnowartościowy i nabiera zdecydowanej trwałości.

Po całkowitym wygojeniu skóry pamiętaj o jej dobrej pielęgnacji. Nie zapominaj o delikatnym demakijażu oraz o nawilżaniu okolic oczu. Unikaj także opalania tej okolicy i nie stosuj mocnych peelingów. Ciesz się wspaniałym efektem przez długi czas.

Kreska dolna

Kreska dolna

Makijaż permanentny – kreska dolna oczu jest zwykle uzupełnieniem do makijażu kreski górnej. Pozwala na dopełnienie efektu powiększenia optycznego oka i nadania mu większej głębi spojrzenia.

Jeśli jesteś zainteresowana makijażem permanentnym oczu, szczegółowe informacje znajdziesz w opisie makijażu permanentnego oka – kreska górna.

Przeciwwskazania

 • aktywna opryszczka
 • infekcja wirusowa lub bakteryjna
 • infekcja lub choroba oczu
 • cukrzyca
 • aktywna łuszczyca
 • ciąża
 • przyjmowanie leków sterydowych
 • stosowanie preparatów na porost rzęs (odstawić miesiąc wcześniej)
 • masz zagęszczone rzęsy (usunąć kilka dni wcześniej)

Brwi i rzęsy

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Secret Lashes to profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Przyklejane są pojedynczo, rzęsa do rzęsy, są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Są wodoodporne, można się w nich kąpać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować.

Secret Lashes to produkty najwyższej jakości. Nasze rzęsy produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Secret Lashes posiada gamę rzęs o różnym kształcie, grubości i długości aby stworzyć najbardziej naturalny wygląd oka. Klej stosowany do aplikacji Secret Lashes jest bezpieczny, nie pozostawia żadnych śladów i jest zupełnie niewidoczny. Rzęsy można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni.

Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy uzupełniać co 3 do 4 tygodni.

Nosząc Secret Lashes, nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć, opalać i płakać. Rzęsy Secret Lashes należy szczotkować rano i wieczorem szczoteczką dostępną we wszystkich autoryzowanych salonach.

Depilacja włosów woskiem
Henna

Henna

Henna brwi i rzęs z regulacją

Podczas zabiegu kosmetyczka koloryzuje klientce rzęsy i brwi henną żelową lub proszkową w dopasowanym do wyglądu i potrzeb klientki kolorze.

Kolory henny: czarny, grafitowy, brązowy, rudy oraz mieszanki tych kolorów. W następnej fazie zabiegu wykonuje regulację brwi na ustalony, dopasowany do urody kształt. Na zakończenie zabiegu nakłada krem łagodzący.

Henna brwi z regulacją

Podczas zabiegu kosmetyczka koloryzuje klientce brwi henną żelową lub proszkową w dopasowanym do wyglądu i potrzeb klientki kolorze.

Kolory henny: czarny, grafitowy, brązowy, rudy oraz mieszanki tych kolorów. W następnej fazie zabiegu wykonuje regulację brwi na ustalony, dopasowany do urody kształt. Na zakończenie zabiegu nakłada krem łagodzący.

Henna rzęs

Henna rzęs, inaczej: koloryzacja rzęs, to zabieg podkreślający urodę oka. Trwałość zabiegu szacuje się na około 14 dni.

Przeciwwskazania

 • stany zapalne oka i skóry wokół oczu (różnego pochodzenia)
 • nadwrażliwość / alergia na hennę
 • szkła kontaktowe (należy zdjąć do zabiegu)
Przekłuwanie uszu pistoletem

Przekłuwanie uszu pistoletem

Przekłuwanie uszu przy użyciu pistoletu to mało bolesny i bardzo higieniczny zabieg. Bolesność ograniczona jest m.in. dlatego, że pistolet wystrzeliwuje kolczyk bardzo szybko, więc odczuwane jest jedynie małe ukłucie, a kolczyk jest umieszczany od razu w uchu i nie trzeba go dodatkowo wkładać.
Cena obejmuje komplet kolczyków ze stali chirurgicznej, niealergizujących.

Do wyboru kilkanaście wzorów.

Regulacja brwi

Regulacja brwi

Regulacja brwi wykonywana jest dwoma metodami, przy użyciu pęsety kosmetycznej lub wosku.

Kosmetyczka zgodnie z rzeczeniem klientki i sztuką wykonywania makijażu, nadaje odpowiedni kształt brwiom przez usuwanie zbędnych włosów.Miejsce poddawane zabiegowi na wstępie jest dezynfekowane preparatem do dezynfekcji skóry, a na koniec zabiegu nacierane kremem łagodzącym i nawilżającym.

W naszym gabinecie pęsetą, którą wykonywany jest zabieg poddawana jest dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie parowym w tem. 124 st.C.

Pęsetą mogą być przenoszone różne choroby np. pasożyt skórny należący do rodziny roztoczy (demodeciodoza).

Do regulacji brwi metodą woskową kosmetyczka używa płynnego, delikatnego wosku. Przed zabiegiem skóra w okolicy brwi jest nacierana preparatem oczyszczającym ułatwiającym szybkie i skuteczne usunięcie zbędnych włosów, a na zakończenie nakładany preparatu łagodzącym.

Regulacja brwi woskiem